KIERUJEMY SIĘ ZASADĄ

Tylko ścisła współpraca Hodowcy, doradcy żywieniowego i lekarza weterynarii mogą dać pełen sukces w hodowli bydła mlecznego.

Historia Magii sięga 2005 r., kiedy w gabinecie weterynaryjnym prowadzonym przez naszego Prezesa, Rafała Tomczyka powstał dział żywienia krów mlecznych jako odpowiedź na powtarzające się problemy zdrowotne w stadach.

Początkowo doradcy oferowali produkty różnych firm paszowych, jednak nie spełniały one oczekiwań hodowców. Stąd narodził się pomysł własnej marki, która będzie oferowała produkty w przystępnej cenie, dostosowane do podlaskich gospodarstw. Magia jako firma paszowa zaczęła działać w 2015 roku i od tego czasu stale powiększamy naszą ofertę, ulepszamy składy i opracowujemy nowe produkty, jeszcze lepiej dopasowane do podlaskich gospodarstw.

Nasza firma to w 100% polski kapitał, chcemy oferować rolnikom produkt polski i z Polski.

Wyobraź sobie, że twoje krowy dają dużo mleka i nie chorują.

Wyobraź sobie, że gdy kończą Ci się witaminy i inne dodatki paszowe, ktoś do Ciebie dzwoni, żeby przypomnieć o konieczności ich zamówienia.

Wyobraź sobie, że doradca żywieniowy przyjedzie nie tylko po to, żeby ułożyć dawkę dla Twoich krów, ale będzie systematycznie sprawdzał jej strawność na sitach kałowych.

Wyobraź sobie, że lekarz weterynarii ściśle współpracuje z doradcą żywieniowym, aby szybciej i skuteczniej zdiagnozować problemy w Twoim Stadzie.

TO JEST WŁAŚNIE MAGIA!